אודות 

מיכל בנדק 

 

אני מאמין

 

"מיכל בנדק מחברת נשים ליופי ולנשיות שלהן על ידי חווית צילום מיוחדת ורגישה, בה הן פוגשות את עצמן וצדדים שונים בעצמן, אשר שכחו שקיימים בהן או טרם גילו אותם" 

מיכל בנדק ילידת 1973, נשואה לרונן ואמא לשלושה. 

צלמת, מאפרת, מעצבת פנים, סטייליסטית ועורכת דין בדימוס. זכיתה לשלב בין כל העולמות שלה וליצור משהו חדש. 

 

בסביבות גיל ארבעים הגיעה להכרה שצילום, בכל רמות החשיפה הפיזית, עוזר מאוד להתחבר לגוף, לאהוב אותו, לחדש מאגרי אנרגיה, תשוקה ולעלות את הבטחון העצמי. 

מיכל התחילה לצלם אנשים - גברים ונשים - וגיליתה שהתהליך הזה עושה להם פלאים. 

 

מיכל החליטה לעשות שינוי נוסף בקריירה, להתמקד בצילום ובעיקר בפורטרטים, צילומי נשיות, בודואר ועירום אמנותי נשי.

 

החזון של מיכל הוא להראות לאנשים את היופי הטמון בהם, לקחת חלק בתהליך קסום של צמיחה, העצמה, התחדשות והתאהבות. בעצמם קודם כל. 

מיכל עובדת בשיטת עבודה ייחודית לה, המאפשרת למצולמים להרגיש נינוחים מול המצלמה כבר בתחילת הסשן וכך להעביר את המסרים השיווקיים, האישיים או האמנותיים בכל צילום. 

מיכל יוזמת, מפיקה ומצלמת קמפיינים חברתיים וביניהם הקמפיין "אם הייתי ממתינה, לא הייתי בתמונה" - קמפיין להגברת המודעות לסרטן השד וגילוי מוקדם. 

מיכל מעבירה סדנאות והרצאות בנושא דימוי גוף, צילום ומה שביניהם. 

מיכל משדרת ברדיו החברתי הראשון בתוכניתה "בואי כמו שאת", העוסקת בצדדים השונים של ביטוי עצמי. 

מיכל בעלת בלוג "בואי כמו שאת" בסלונה ומנהלת קבוצת הפייסבוק Skin by Benedek  בפייסבוק. 

לפרטים נוספים ותיאום סשן צילומים: 

מיכל בנדק 050-2545828

 

   

   הצילום בסטודיו       

"ברור לי שמביך ולא טבעי לנו לעמוד מול המצלמה. כמעט כולנו נושאים עמנו הרבה ביקורת, קשיים בדימוי העצמי וחוסר בטחון. 

לכן, לכל מצולם אני מקדישה את כל הזמן שהוא זקוק לו, מביימת ומנחה אותו בפוזינג (שפת הגוף) המתאים למבנה גופו ופניו ולמסר שהוא מבקש לבטא בצילומים.  

כך בסבלנות, בהקשבה, תוך כדי שיחה רגועה, דרינק ונשנושים, איפור מקצועי, סטיילינג, תאורה ומנח גוף מחמיאים ונכונים נוצר פלא שיישמר לנצח". 

 

 

עיקר עיסוקי בצילום פורטרטים ותדמית, עירום אומנותי ובודואר (הלבשה תחתונה נשית ומכבדת - קיראו על זה בבלוג).

סשן צילומים יכול להימשך החל משעה ועד אפילו ארבע שעות. מספיק כדי ליצור קשר חם ופתוח עם המצולמים והמצולמות שלי בכדי שירגישו נוח מול המצלמה והתמונות ייראו טבעיות ונינוחות. 

 

בדרך כלל סשן צילומי בודואר או עירום מתחילים בצילום פורטרטים (תמונות פרופיל וצילומי תדמית) על מנת שהמצולם או המצולמת יצאו מצויידים בתמונות לכל מטרה, ואז לאט לאט, בטבעיות ובנינוחות ממשיכים לתמונות "משוחררות" יותר, אם רוצים הכל בהתאם לגבולות של המצולמת. 

 

אני משתמשת בידע ובניסיון שלי בתחום האיפור ומאפרת באופן מקצועי את המצולמות (גם מצולמים) בצורה המחמיאה וההולמת ביותר את מטרות הצילום. 

 

כמו כן אני מדריכה את המצולמים באילו בגדים ואביזרים להצטייד לצילומים, וזאת מעבר לאביזרים נוספים שיש לי בסטודיו. התחילת הצילומים אני עושה להם סטיילינג לצילומים על מנת ליצור מראה מכובד, יוקרתי ושיעביר את המסר השיווקי בעיקר במקרה של צילומי תדמית.  

 

הצילומים מתבצעים בסטודיו שלי שבמושב בני דרור, בבתים של המצולמים או בלוקיישנים אחרים. 

במקרים אלו אני משתמשת בניסיון ובכשרון שלי לעצב בתים ולעשות הום סטיילינג לסט הצילומים, כך שהתפאורה והתאורה תהיינה מושלמות ככל הניתן.     

 

מעבר לאיכות הבלתי מתפשרת של התמונות, אני שמה דגש גם על החוויה בסשן צילומים. חשוב לי שלקוחותיי ייצאו שמחים מהסטודיו, מחוברים ואוהבים את עצמם ושירגישו שזאת היתה חוויה נעימה ומיוחדת במינה.

הסטודיו נמצא במושב בני דרור. 

על ההכנות לצילומים ניתן לקרוא תחת הכותרת Prep לחצו כאן

                                                                                                   

michalbenedek.com                                                                                                    מיכל בנדק - סטודיו לצילום אמנותי 
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  טלפון   050-2545828               
        
דוא"ל mibenedek@gmail.com