top of page
חיפוש
  • mibenedek

טיפים לצילומים לאתרי היכרויות


ימינה או שמאלה באתרי היכרויות לוקח פחות משניה להחליט אם לעשות סווייפ ימינה (היי) או שמאלה (ביי). זה נעשה על סמך התמונות בלבד, וליתר דיוק על פי התמונה הראשונה שתציג אתכם. פחות משניה.

אם זאת התמונה הראשית מספיק מושכת, ימשיכו לבדוק את יתר התמונות ורק לאחר מכן יקראו את הטקסט. לפעמים אפילו אין טקסט (חבל). אבל על תמונה לא מוותרים.


אם אתם כבר שם, בטח בא לכם כמה שיותר מאצ'ים בכמה שפחות זמן. אף אחד לא רוצה להישאר שם הרבה זמן. זה נכון לטינדר, באמבל, אוקייקיופיד, אלפא וכל אפליקציה אחרת.


הרבה פעמים מצולמות.מים שמגיעים אלי לצילומי תדמית עסקית או לחבילה המלאה לנשים של פורטרטים, תדמית, בודואר ועירום אמנותי מבקשות שיהיו להם גם כמה תמונות טובות לאפליקציות היכרויות.

בדרך כלל זה השלב שאנחנו יוצאים מהסטודיו או עוברים למשהו פחות מהודק ומתאמץ. שייראה כאילו חבר.ה מוכשר תפס אותם ברגע מחמיא והצליח לבטא מי היא הדמות בתמונה, שיתבוננו בה פחות משניה.


אז הפוסט הזה עוסק באיך לעשות את זה, מה צריך להיות בתמונות ומה כדאי שלא.


#עיניים מאוד מאוד חשוב לראות את העיניים - המבט בעיניים מלמד אותנו עולם ומלואו.

לא הצורה והצבע שלהן חשוב, אלא מה הן משדרות, איזו אנרגיה מורגשת שם.

אל תסתירו את העיניים שלכם.


#בלי_משקפי_שמש להיפטר ממשקפי השמש והכובע. מחקר שביצע Tinder גילה, שאנשים שתמונתם עם משקפי שמש יש סיכוי נמוך ב 15% לעבור ימינה ולאלו עם כובע 12% פחות.


#תחשפו_שיניים לי יש אישיו עם שיניים, אז חשוב לראות גם אותן וקרה שכבר ביקשתי במיוחד תמונה חשופת שיניים. מסתבר שאני לא היחידה ותמונה עם חיוך שרואים את השיניים היא מושכת ב 23% יותר.


#בלי_חברים אני מאמינה שהפרופיל צריך להיות אישי בשום פנים ואופן לא לבחור תמונה עם חברים או אנשים נוספים. גם מטעמי פרטיות וגם כדי למנוע בילבול. לדעתי גם לא צריך לערב ילדים. בטח לא כתמונה ראשית.


#צבעוניות תהיו טווס. רוב האנשים מצטלמים לבושים בצבעים נייטרלים כמו שחור, לבן, בייז'. אז למה לא לבלוט בצבעים צבעוניים ושמחים?

תתחקו אחר פעולות הטבע רק אל תגזימו.


#תגוונו ב Long shot, medium shot, close up תרבו בתמונות ותגוונו בתמונת פנים, חלק גוף עליון ותמונה של מלוא הגוף. כך יהיה קל להבין מי אתם.

תמיד שימו לב שאתם תופסים את מירב שטח התמונה. תמונה מרחוק לא תורמת.


#בלי_פילטר הימנעו מפילטרים וגם מריטוש התמונות. אין טעם להציג מצג שווא. ממולץ גם להימנע מדאק פייס ופרצופים מטופשים (באמצע ביס, לשון בחוץ, ואלוהים ישמור במה נתקלים שם)


#שלבו גם candid שלבו תמונה שצולמה כאילו לא שמתם לב (candid). מסתבר שיש להן סיכוי גדול ב 15% להתחבב.


#שחור_לבן שלבו תמונה שחור לבן כאחת התמונות שלכם באפליקציית ההיכרויות.


#תחביבים אם אתם עושים ספורט או תחביבים אחרים, כדאי לשלב תמונה מפעילות כזאת. מסתבר שזה מעלה ב 75%!!! את הסיכוי "להתקבל" - swipe right. שימו לב על מה הפוקוס ותקפידו שהוא יהיה עליכם.


#טיול שלבו תמונה מטיול בחו"ל. שוב, לא המיקום הוא העיקר, אלא אתם.


#להימנע: לא תמונה עם מי שיכול להיראות כמו בנזוג,

כמובן לא תמונה עם האקס, אפילו לא אם הוא/היא חתוכים, לא ליד אוטו, לא עם קסדה על הראש, לא בבגד ים, לא פילטרים,

לא תמונות מטושטשות, פחות סלפי, בעיקר לא סלפי מחדר האמבטיה, וכמובן שלא תמונה של חתול או כלב בלבד.


מי שחשוב לו להיות משעשע או מתוחכם, שיזהר לא ליפול להגדרת המטופשת, זה מדרון חלקלק.

תנו לתמונות לא רק להראות איך אתם נראים, אלא גם לספר מי אתם.

מחפשים אהבה? יש לכם חברים שמחפשים? ספרו להם על טיפים האלו.


#בהצלחה ואמן שתמצאו את מה שלבכם מבקש.
מידי חודש אקדיש יום מרוכז לצילומים לאתרי היכרויות במחיר נגיש ונוח - אם אתם צריכים את עזרתי, דברו איתי.בצילום: יעד - ביחד - אהבה

(מתוך סשן צילומי זוגות ואהבה)


Comments


bottom of page